Witamy w Rejestrze Produktów Leczniczych! Rejestr Produktów Leczniczych zawiera informacje o wszystkich produktach leczniczych przeznaczonych dla ludzi oraz weterynaryjnych dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Znajdziecie tu Państwo podstawowe informacje o produktach leczniczych, a także druki informacyjne.

Informacje
  • Rejestr produktów leczniczych uruchomiony
    Zapraszamy do korzystania z szybkiej wyszukiwarki produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu na terytorium RP. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w możliwie prosty i sprawny sposób udostępniać dane dotyczące produktów leczniczych.
  • Udostępnianie danych z rejestru

    W chwili obecnej dane z rejestru są udostępniane wyłącznie poprzez dedykowaną stronę, na której można wyszukać i obejrzeć produkty lecznicze.

    Nadal trwają prace nad udostępnieniem rejestru w taki sposób, aby jego zawartość można było importować do narzędzi informatycznych.

Zawartość rejestru - udostępnianie

Pod poniższym linkiem dostępny jest plik excel zawierający stan rejestru aktualny na koniec dnia. Plik jest aktualizowany codziennie.

Pod poniższym linkiem dostępny jest plik XML zawierający stan rejestru aktualny na koniec dnia. Plik jest aktualizowany codziennie.

Pod poniższym linkiem dostępny jest plik XML zawierający stan rejestru przyrostowego aktualny na koniec dnia. Plik jest aktualizowany codziennie.

Pomoc

Uwagi dotyczące zawartości merytorycznej rejestru, w szczególności dotyczące danych o produktach leczniczych, prosimy kierować do Urzędu Rejestracji na adres: info@urpl.gov.pl

Pomoc do aplikacji dostępna jest dla uprawnionych użytkowników w samej aplikacji rejestru.